MATE GREEN Original Cannabis

169 Kč
Skladem
Varianta

Detailní informace

Detailní popis produktu

DOPLNĚK STRAVY

Vůně a chuť
Směs vyrobená z nejkvalitnějšího brazilského Yerba Maté v kombinaci s bylinkami dávající jemnou a osvěžující chuť. Čisté lístky Yerba Maté bez pylu osloví nadšence suché, bylinné chuti. Osvěžení si dopřejeme díky přítomnosti citronové trávy a šalvěje. 

Účinky
Stejně jako ostatní yerby, i tato směs nabízí zlepšení paměti a pozornosti, je bohatým zdrojem antioxidantů, prospívá srdci a správné cirkulaci krve. Konopná mouka obsahuje mnoho aminokyselin, mimo jiné omega 3 a omega 6, které jsou pro naše tělo velice důležité. Kombinace látek pomáhá snížit hladinu cholesterolu, zlepšit regenerační a imunitní systém našeho organismu. Celkově zlepšuje fungování metabolismu.

Více o účincích Yerba Maté se dočteš zde.

Složení: Yerba Maté (Ilex Paraguariensis) 92%, konopná mouka (2%), citronová tráva, citronová kůra, šalvěj, přírodní aroma

Země původu: Brazílie

Když se řekne značka Mate Green představit si můžete velice kvalitní listy cesmíny paraguayské z jižní části Brazílie v kombinaci se směsí bylinek ze všech koutů naší planety. Směsi jsou namíchány u našich severních sousedů polskou společností Orandzada.