CBSe Silueta Yerba Mate 500g

135 Kč
Skladem

Tato směs byla vyrobena přesně podle postupu uznávaného dietologa Dr. Alberta Cormillota a název "SILUETA" označující postavu tak mluví za vše.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vůně 

Vůně díky přítomnosti mnoha bylinek motivuje k pití. Je jemná, sladká. 

Chuť

Delikátní vyvážená hořkost tentokrát zůstala obohacena o sladkou, ovocnou příchuť zeleného jablka. Tuto Yerbu je ideální zalévat vodou v teplotě mezi 54 až 77ºC

 

Účinky

Tato směs byla vyrobena přesně podle postupu uznávaného dietologa Dr. Alberta Cormillota a název "SILUETA" označující postavu tak mluví za vše. Vzhledem k účinkům pomáhajícím s hubnutím je toto Yerba Maté velice oblíbené u žen. Stejně jako u dalších maté, i po tomto se cítíme uvolnění, necítíme žádnou úzkost či nervozitu. Je vhodná i k hubnutí, pomáhá metabolismu a kontroluje distribuci sacharidů a tuků v organismu. 

 

Více o účincích Yerba Maté se dočteš zde.

 

 

Složení: Yerba Maté (Ilex Paraguariensis) 60,93%, máta, šípek, aroma, fenykl obecný, citrónová verbena, zinek, boldovník vonný vitamíny (B1, B2, B5, B6, B9 a B12) 

 

Země původu: Argentina
 

Historie značky se začala psát roku 1978, kdy se zakladatelé CBSé smíchat tradiční argentinské yerba maté společně s horskými bylinkami. Jednalo se o první podobnou směs na argentinském trhu, čímž si získala veliký úspěch a z malé rodinné firmy se během let stala světoznámá značka s továrnami po celé Argentině. CBSé nabízí ty nejlepší kombinace yerba maté a osvěžujících plodů a kromě klasického maté je připravitelné i jako terrene, neboli studené maté (zalité studenou vodou). Dnes je značka oficiálně dostupná v patnácti zemích světa a každý rok přichází s mnoha zajímavými novinkami.