CBSe Silueta Naranja Yerba Mate 500g

135 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vůně a chuť
Vůně díky přítomnosti mnoha bylinek je doplněná jemným nádechem citrusu. Dobře známou příchuť Yerba Maté tentokrát provází delikátní citrusy a připomíná čerstvé pomeranče. Tuto Yerbu je ideální zalévat vodou v teplotě mezi 54 až 77ºC. 

Účinky
Tato směs byla vyrobena přesně podle postupu uznávaného dietologa Dr. Alberta Cormillota a název "SILUETA" označující postavu tak mluví za vše. Byliny obsáhlé ve směsi harmonizují trávicí trakt. Vzhledem k účinkům pomáhajícím s hubnutím je toto Yerba Maté velice oblíbené u žen. Stejně jako u dalších maté, i po tomto se cítíme uvolnění, necítíme žádnou úzkost či nervozitu. Je vhodná i k hubnutí, pomáhá metabolismu a kontroluje distribuci sacharidů a tuků v organismu. 

 

Více o účincích Yerba Maté se dočteš zde.

 

Složení: Yerba Maté (Ilex Paraguariensis) 61%, máta, pomerančové aroma (0,89%), šípek, citronová verbena, boldovník vonný, zinek, fenykl obecný, vitamíny B1, B2, B5, B6, B9, B21

Země původu: Argentina

Historie značky se začala psát roku 1978, kdy se zakladatelé CBSé smíchat tradiční argentinské yerba maté společně s horskými bylinkami. Jednalo se o první podobnou směs na argentinském trhu, čímž si získala veliký úspěch a z malé rodinné firmy se během let stala světoznámá značka s továrnami po celé Argentině. CBSé nabízí ty nejlepší kombinace yerba maté a osvěžujících plodů a kromě klasického maté je připravitelné i jako terrene, neboli studené maté (zalité studenou vodou). Dnes je značka oficiálně dostupná v patnácti zemích světa a každý rok přichází s mnoha zajímavými novinkami.