CBSe Pomelo Yerba Mate 500g

135 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vůně a chuť
Vůně grapefruitu (španělsky pomelo) krásně doprovází lístky Yerba Maté a po zalití vodou tato vůně ještě nabírá na intenzitě. Příchuť se oproti jiným produktům CBSé liší, chuť ovoce není tak výrazná, naopak na své si přijdou milovníci jemné hořkosti. 

Účinky
Mírně povzbudí, ale především stejně jako u dalších maté, i po tomto se cítíme uvolnění, necítíme žádnou úzkost či nervozitu. Je vhodná i k hubnutí, pomáhá metabolismu a kontroluje distribuci sacharidů a tuků v organismu.

 

Více o účincích Yerba Maté se dočteš zde.

 

Složení: Yerba Maté (Ilex Paraguariensis) 99,4%, aroma grapefruit (0,6%)

Země původu: Argentina

Historie značky se začala psát roku 1978, kdy se zakladatelé CBSé smíchat tradiční argentinské yerba maté společně s horskými bylinkami. Jednalo se o první podobnou směs na argentinském trhu, čímž si získala veliký úspěch a z malé rodinné firmy se během let stala světoznámá značka s továrnami po celé Argentině. CBSé nabízí ty nejlepší kombinace yerba maté a osvěžujících plodů a kromě klasického maté je připravitelné i jako terrene, neboli studené maté (zalité studenou vodou). Dnes je značka oficiálně dostupná v patnácti zemích světa a každý rok přichází s mnoha zajímavými novinkami.