CBSe Limon 500g

135 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vůně a chuť
Úžasná, osvěžující citronová chuť. Za tepla zahřeje, jako terere se skvěle hodí na horké léto. Nálev osloví jak gurmány, tak lidi, kteří své bylinkové dobrodružství teprve začínají. Citrusové, aromatické CBSe Limon Yerba Mate je perfektní jako „odpočinek“ od klasické, extrémně intenzivní chuti yerba maté. Pokud s yerba maté začínáte, určitě vyzkoušejte. Jemný citrónový tón vám umožní spřátelit se se specifickou chutí a lépe poznat tajemství konzumace tohoto jedinečného nálevu. 

Účinky
Mírně povzbudí, ale především stejně jako u dalších maté, i po tomto se cítíme uvolnění, necítíme žádnou úzkost či nervozitu. Je vhodná i k hubnutí, pomáhá metabolismu a kontroluje distribuci sacharidů a tuků v organismu.

 

Více o účincích Yerba Maté se dočteš zde.

 

Složení: Yerba Maté (Ilex Paraguariensis) 99,3%, citronové aroma (0,7%)

Země původu: Argentina

Historie značky se začala psát roku 1978, kdy se zakladatelé CBSé smíchat tradiční argentinské yerba maté společně s horskými bylinkami. Jednalo se o první podobnou směs na argentinském trhu, čímž si získala veliký úspěch a z malé rodinné firmy se během let stala světoznámá značka s továrnami po celé Argentině. CBSé nabízí ty nejlepší kombinace yerba maté a osvěžujících plodů a kromě klasického maté je připravitelné i jako terrene, neboli studené maté (zalité studenou vodou). Dnes je značka oficiálně dostupná v patnácti zemích světa a každý rok přichází s mnoha zajímavými novinkami.